“Odstřelovačka”

Věnujete se sportovní nebo lovecké střelbě a stále nejste spokojeni se svými výsledky? Využijte možnosti spolupráce se zkušeným střeleckým lektorem. Jeho náhled vám umožní posunout se vpřed v okamžiku, kdy se zlepšujete sami už jen velmi obtížně. Zúčastněte se společných tréninků s Bohdanou Lukešovou.

Řízený trénink je osvědčeným nástrojem k efektivnímu nárůstu střelecké výkonnosti a zároveň nejlevnější cestou ke zlepšení Vašich výsledků. Čas, který byste jinak strávili sami na střelnici bez očekávaného efektu, můžete při řízeném tréninku mnohem rychleji proměnit v cenné střelecké dovednosti.

Trénink je určený pro střelce, kteří se chtějí zdokonalit ve střelbě pod dohledem zkušeného instruktora. Této role se neujme nikdo jiný než sama Bohdana Lukešová – mistryně ČR ve střelbě z velkorážní pušky a držitelka rekordu ve střelbě na pohyblivé terče dle pravidel ISSF.

V průběhu tréninku vám pomůže najít chyby, kterých se při střelbě nevědomky dopouštíte. Posune tak vaše dovednosti velmi rychle a efektivně vpřed. Trénink je vhodný i pro střelce z malorážných pušek.

Co budete potřebovat:

K účasti na společném tréninku budete potřebovat vlastní zbraň a střelivo. Pro účast na tréninku je nezbytné mít správně namontovaný puškohled, aby jej bylo možné správně používat. Pokud máte pochybnosti o správnosti sestavení vaší zbraně, doporučujeme před tréninkem naši střelnici navštívit a nechat si zbraň zkontrolovat, optiku případně znovu namontovat a následně zbraň nastřelit.

V případě, že nevlastníte odpovídající zbraň, nabízíme vám též možnost jejího zapůjčení. Další potřebné vybavení a střelecké pomůcky vám po předchozí dohodě zapůjčíme.

Časová náročnost: 6h (od 10 do 16 hodin)

Optimální počet střeliva: 60ks

V ceně Kč 4.790,- je zahrnuto:

  • střelecký trenér
  • využití střelnice
  • terče

Střelnice

+420 775 343 786

Višňová 308, 262 61 Višňová
info@placy.cz

Otevírací doba střelnice je od středy do neděle, vždy od 9 do 17 hodin

PROVOZOVATEL

Placy, s.r.o.
Žižkova 708, Příbram VIII
261 01 Příbram
IČ: 03674649

Střelnice Placy  2024. All Rights Reserved.