Zbrojní průkazy

Rádi byste získali zbrojní průkaz? My na naší střelnici jsme přesvědčeni o tom, že pro společnost je prospěšný každý ozbrojený slušný a zodpovědný člověk. Pokud se za takové považujete, přijďte a my vám pomůžeme zbrojní průkaz získat a připravíme vás na zkoušky.

Přípravu ke zkouškám neděláme jako jiní. Zapomeňte na to, že budete osm hodin sedět v nějaké učebně a poslouchat nudný výklad. Náš kurz je rozdělený do čtyř návštěv po dvou hodinách tak, abyste měli možnost dovednosti vstřebat a při dalším setkání s nimi už pracovat. Samozřejmě budeme střílet ze stejných zbraní, které používají komisaři při zkouškách. 

Ze zkušeností víme, že největší problémy mají začínající, ale i zkušení střelci s bezpečnou manipulací. A právě na tu kladou zkušební komisaři obecně největší důraz. Zároveň jde ale o část zkoušky, kterou většina střelců začátečníků při zkoušce nezvládne a odchází od ní s nepořízenou. Na bezpečnou manipulaci klademe největší důraz i my. Seznámíme vás se všemi „záludnostmi“, s kterými se u zkoušek setkáte a přípravíme vás na ně.

Jste pro nás individualita. Nebudeme se začátkem kurzu čekat, až vás – zájemců o kurz bude dost. Kurz spouštíme už kvůli vám, kvůli jednomu studentovi. Nejste pro nás totiž jen ti, co přišli udělat zkoušku. Víme, že když se budeme spolu učit střílet, navzájem se poznáme a je více než pravděpodobné, že se pak naše střelnice pro vás stane střeleckým „domovem“ a dál se budeme vídat. Složením zkoušky totiž střelectví nekončí, ale začíná…

Termín nejbližší zkoušky: připravujeme

Příprava probíhá: každý čtvrtek od 14 do 16 hodin (nebo individuální termín po domluvě)

Cena kurzu: 6.900 Kč

Účast na zkouškách u nás na střelnici: 2.600 Kč (včetně odměny pro zkušebního komisaře)

PROVOZOVATEL

Placy, s.r.o.
Žižkova 708, Příbram VIII
261 01 Příbram
IČ: 03674649

Otevírací hodiny

PO - zavřeno

ÚT - zavřeno

ST - od 9 do 17 hodin

ČT - od 9 do 17 hodin

PÁ - od 9 do 17 hodin

SO - od 9 do 17 hodin

NE - od 9 do 17 hodin

lokalita