Jak získat zbrojní průkaz?

IMG_6837

 

S námi budete mít přípravu tak snadnou, jak jen to jde. Jsme aktivní sportovní střelci, pro které není bezpečnost jen prázdným heslem. Dodržujeme ji, její dodržování vyžadujeme u všech návštěvníků…proto vás dokážeme skvěle připravit ke zkouškám, kde je důraz kladen především na bezpečnou manipulaci se zbraní.

Přípravu ke zkouškám neděláme jako jiní. Zapomeňte na to, že budete osm hodin sedět v učebně a poslouchat nudný výklad. Náš kurz je rozdělený do čtyř návštěv po dvou hodinách tak, abyste měli možnost dovednosti vstřebat a při dalším setkání s nimi už pracovat. Samozřejmě budeme střílet ze stejných zbraní, které používají komisaři při zkouškách. 

Ze zkušeností víme, že největší problémy mají začínající, ale i zkušení střelci s bezpečnou manipulací. A právě na tu kladou zkušební komisaři obecně největší důraz. Zároveň jde ale o část zkoušky, kterou většina střelců začátečníků při zkoušce nezvládne a odchází od ní s nepořízenou. Na bezpečnou manipulaci klademe největší důraz i my. Seznámíme vás se všemi „záludnostmi“, s kterými se u zkoušek setkáte a přípravíme vás na ně.

Zkouška se skládá ze tří částí. První částí je test ze znalostí zákona o zbraních. Odpovídáte na otázky zaškrtáváním možností a), b) nebo c)… Nejsnáze se na tuto část připravíte zkouškami „nanečisto“, např. na webu https://www.zbrane.cz/zbrojni-prukaz/procvicovani-otazek. 

Druhá část je složena nejméně z pěti úkonů, které v rámci předvedení bezpečné manipulace musíte provést. Nejenže vám správné provedení předvedeme, ale podrobně vám vše vysvětlíme a budeme procvičovat.

Třetí část zkoušky je střelba. V rámci naší přípravy ke zkouškám si vyzkoušíte všechny zbraně, ze kterých se u nás při zkouškách střílí. Zbraně jsou vybrány a odladěny tak, abyste s nimi neměli žádné starosti. Naše „zkouškové“ zbraně jsou spolehlivé, přesné a snadno se obsluhují.

Jste pro nás individualita. Nebudeme se začátkem kurzu čekat, až vás – zájemců o kurz bude dost. Kurz spouštíme už kvůli jednomu studentovi. Nejste pro nás totiž jen ti, co přišli udělat zkoušku. Víme, že když se budeme spolu učit střílet, navzájem se poznáme a je více než pravděpodobné, že se pak naše střelnice pro vás stane střeleckým „domovem“ a dál se budeme vídat. Složením zkoušky totiž střelectví nekončí, ale začíná…

Příští termín zkoušek je 9. dubna 2024. Přípravu ke zkouškám děláme tři sobotní dopoledne vždy od 10 do 12 hodin (nejméně) a čtvrtou „oprašovací“ lekci si s námi dáte den před zkouškami tak, abyste si vše připomenuli.

Tak co? Jdete do toho s námi? Napište nám na info@placy.cz. Budeme se na vás těšit!

Cena za přípravu ke zkouškám je 6.900,- Kč.

Vykonání zkoušky na naší střelnici 2.600,- Kč (zahrnuje odměnu pro zkušebního komisaře). 

 

PROVOZOVATEL

Placy, s.r.o.
Žižkova 708, Příbram VIII
261 01 Příbram
IČ: 03674649

Otevírací hodiny

PO - zavřeno

ÚT - zavřeno

ST - od 9 do 17 hodin

ČT - od 9 do 17 hodin

PÁ - od 9 do 17 hodin

SO - od 9 do 17 hodin

NE - od 9 do 17 hodin

lokalita