Služby

Zbrojní průkaz
Připravíme vás na zkoušku pro získání zbrojního průkazu. Již od Kč 6900,-
Read more
Soukromá lekce
Dvouhodinová soukromá lekce s instruktorem Kč 1900,-. Cena obsahuje využití střelnice, papírové terče a práci instruktora. Součástí ceny není zapůjčení zbraně ani střelivo.
Read more
Nastřelení zbraně
Cena nastřelení jedné zbraně 1000 Kč. V ceně je nastavení miřidel jedné zbraně. Cena neobsahuje využití střelnice či montáž miřidel.
Read more
IPSC trénink
Pro informace o možnostech tréninků IPSC pro dospělé, ale i děti, nás neváhejte kontaktovat.
Read more

Než nás kontaktujete, ujistěte se, že jsme to opravdu my, kteří pro vás střeleckou akci pořádají. Naši střelnici pro své akce využívá několik zážitkových agentur, které své „balíčky“ nabízejí na slevových serverech. Pokud je voucher právě od takové zážitkové agentury, je třeba kontaktovat právě je. My do rezervačního systému zážkových agentur nemáme přístup a do rezervací nemůžeme nijak zasahovat.

Naše střelnice je veřejná, tedy ji může navštívit kdokoliv se zbrojním průkazem a vlastní zbraní.

Ano, můžete si s sebou přivést na střelnici další osoby. Ty mohou střílet z vašich zbraní za vašeho dohledu. Pokud byste raději, aby vám s dohledem nad vaší společností pomohl zkušený instruktor, i toto je možné. Jen je třeba takovou službu domluvit předem.

Pokud chcete střílet z magnumových ráží, či z ráží větších než 8 mm, budete potřebovat tlumič. Ten je v České republice už několik let legální. U ostatních ráží jej nebudete potřebovat.

V první řadě si udělejte rezervaci na čas a termín, ve kterém chcete přijet. Jakmile vám přijde SMSkou potvrzení, že vaše rezervace byla schválena, nic vám nebrání v daný termín a čas přijet. Jen si nezapomeňte zbrojní průkaz, příp. občanský průkaz a průkazy všech zbraní, ze kterých hodláte střílet. Počítejte také s tím, že v areálu střelnice platí přísná pravidla, jejichž dodržování vyžadujeme. Díky dodržování pravidel může být provoz střelnice bezpečný a plynulý.

Vstupné účtujeme za každou střílející osobu 500 Kč. Za tuto částku můžete využít střeliště až na 120 minut, a to bez ohledu na počet zbraní, ze kterých budete střílet. Pokud si přivedete další osobu, která bude střílet, zaplatíte za ni dalších 500 Kč. I tato osoba může využít střeliště až na 120 minut. Pokud budete mít s sebou doprovod, který střílet nebude, počká na vás v zázemí střelnice a může si dát výbornou kávu. Z důvodu bezpečnosti nemají nestřílející osoby na tzv. palpost přístup.

Až na výjimky, které může udělit správce střelnice, je pořizování audiovizuálních záznamů zakázáno.

V celém areálu střelnice včetně parkovišť je zakázáno kouřit. Zákaz platí i pro elektronické cigarety a nejrůznější kuřácké přístroje. Důvodem totiž není jen riziko požáru – naše střelnice je uprostřed lesa, ale také to, že nemálo kuřáků je zvyklé odhazovat nedopalky a ostatní kuřácké odpadky na zem. A my chceme náš čas trávit střelbou, nikoliv úklidem po prasátkách.

Nejen kvůli bezpečnosti střelců, ale také kvůli zdraví pejsků…a v neposlední řadě také pořádku na střelnici je vstup se psi (a jinými domácími mazlíčky) na střelnici zakázán. A asi by nebylo pro pejska fajn, kdybyste ho po dobu několika hodin bez možnosti vyvenčení nechali zavřeného v autě. Myslete na to.

PROVOZOVATEL

Placy, s.r.o.
Žižkova 708, Příbram VIII
261 01 Příbram
IČ: 03674649

Otevírací hodiny

PO - zavřeno

ÚT - zavřeno

ST - od 9 do 17 hodin

ČT - od 9 do 17 hodin

PÁ - od 9 do 17 hodin

SO - od 9 do 17 hodin

NE - od 9 do 17 hodin

lokalita