Střelecká škola

Zbrojní průkazy

Rádi byste získali zbrojní průkaz? My na naší střelnici jsme přesvědčeni o tom, že pro společnost je prospěšný každý ozbrojený slušný a zodpovědný člověk. Pokud se za takové považujete, pomůžeme vám zbrojní průkaz získat a přípravíme vás na zkoušky.

Přípravu ke zkouškám neděláme jako jiní. Zapomeňte na to, že budete osm hodin sedět v nějaké učebně a poslouchat nudný výklad. Náš kurz je rozdělený do čtyř návštěv po dvou hodinách tak, abyste měli možnost dovednosti vstřebat a při dalším setkání s nimi už pracovat. Samozřejmě budeme střílet ze stejných zbraní, jako používají komisaři při zkouškách. 

Ze zkušeností víme, že největší problémy mají začínající, ale i zkušení střelci s bezpečnou manipulací. A právě na tu kladou zkušební komisaři obecně největší důraz. Zároveň jde ale o část zkoušky, kterou většina střelců začátečníků při zkoušce nezvládne a odchází od ní s nepořízenou. Na bezpečnou manipulaci klademe největší důraz i my. Seznámíme vás se všemi „záludnostmi“, s kterými se u zkoušek setkáte a přípravíme vás na ně.

Jste pro nás individualita. Nebudeme se začátkem kurzu čekat, až vás – zájemců o kurz bude dost. Kurz spouštíme už kvůli vám, kvůli jednomu studentovi. Nejste pro nás totiž jen ti, co přišli udělat zkoušku. Víme, že když se budeme spolu učit střílet, navzájem se poznáme a je více než pravděpodobné, že se pak naše střelnice pro vás stane střeleckým „domovem“ a dál se budeme vídat. Složením zkoušky totiž střelectví nekončí, ale začíná…

Termín nejbližší zkoušky: 26. září 2023

Rozvrh kurzu: každý čtvrtek od 14 do 16.30 hodin

Cena kurzu: 7.500 Kč

Účast na zkouškách u nás na střelnici: 2.000 Kč (střelnici, kde chcete zkoušku vykonat, si můžete určit vy při podávání žádosti na PČR)

Odměna pro zkušebního komisaře: 600 Kč

V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem. Děkujeme.

 

 

PROVOZOVATEL

Placy, s.r.o.
Žižkova 708, Příbram VIII
261 01 Příbram
IČ: 03674649

Střelnice Placy  2024. All Rights Reserved.