Střeliště A – 500 metrů

Střeliště A je určeno POUZE pro zkušené střelce s opakovacími kulovnicemi! Kulovnice musejí být schopné přesné střelby a musejí být opatřené takovými miřidly, aby přesnost střelby ještě zvyšovaly. Střeliště má deset zastřešených “palpostů” se střeleckými stoly a umožňuje střelbu z lehu či sedu (vždy s oporou) za každého počasí. Historické a samonabíjecí zbraně lze použít pouze za podmínky pronájmu celého střeliště a při redukci vzdálenosti na max. 300 metrů (potřeba domluvit e-mailem).

Doporučení před návštěvou střeliště A:

1.Nezapomeňte si zbrojní průkaz a průkazy všech zbraní, ze kterých budete střílet (včetně průkazů tlumičů). Pokud váš doprovod nemá ZP, musí mít OP, u hostů ze zahraničí ID CARD nebo pas.

2. Vezměte si s sebou ochranu sluchu a sponkovačku se sponkami na připevňování terčů. Sluchátka vám případně zapůjčíme, sponkovačky je možné pouze zakoupit.

3. Střeliště je SKUTEČNĚ JEN PRO OPAKOVACÍ KULOVNICE. Pokud máte takovou zbraň ve větším kalibru než 8 mm, nebo v magnumové ráži, lze z ní střílet pouze s tlumičem.

4. Na střelnici přijeďte nejdříve 10 minut před časem, na který jste si udělali rezervaci. Vždy v celou hodinu začínáme připravovat terče, případně je uklízet tak, aby od “čtvrt” mohla být vedena střelba. Naopak, při pozdním příchodu budete čekat do další přestávky k přípravě terčů.

5. Na střeliště mají přístup pouze střílející osoby, tedy ti, kteří byli řádně zapsání jako střelci do provozního deníku střelnice. Pro nestřílející doprovod je vyhrazené místo před budovou zázemí správce.

 

Leave a comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Střelnice

+420 775 343 786

Višňová 308, 262 61 Višňová
info@placy.cz

Otevírací doba střelnice je od středy do neděle, vždy od 9 do 17 hodin

PROVOZOVATEL

Placy, s.r.o.
Žižkova 708, Příbram VIII
261 01 Příbram
IČ: 03674649

Střelnice Placy  2024. All Rights Reserved.